Menu Zavrieť

Vyrobíme z dreva, pre Vás, čokoľvek.

Stolárstvo Jozef Orenič je na trhu pomerne nová firma, ktorá však stavia na skúsenostiach. Založenie firmy vychádzalo z našej lásky k drevu a dlhoročnej práce s ním. Na začiatku našej cesty sme spustili eshop, na ktorom sme ponúkali jednoduché dekorácie. V roku 2020 sme spustili modernizovanú verziu eshopu a stále pracujeme na jej vylepšení.

Ponúkame Vám výrobky, ktorých dominantným materiálom je drevo. V každom výrobku sa skrýva to najdôležitejšie čo človek má, a to je náš čas a kúsok duše. Naše výrobky majú krásnu vôňu dreva a každý jeden je originál. Motiváciou pre nás je radosť, ktorou Vás obdaríme, keď rozbalíte balíček od nás.

Postupne sa pokúšame sortiment prispôsobovať Vám, našim zákazníkom, a Vašim požiadavkám. Variácií našich výrobkov je mnoho a preto nás neváhajte kontaktovať, v prípade, že by ste mali záujem o vlastný dizajn alebo motívy. Ak to bude v našich silách, pokúsime sa Vám vyjsť v ústrety, takže neváhajte a pozrite si aktuálnu ponuku.

Ak by ste chceli sledovať novinky z našej dielne, pravidlene ich predstavujeme na Facebooku a na Instagrame. Radi od Vás dostaneme aj spätnú väzbu, ak Vám v ponuke niečo chýba, chceli by ste nám vyjadriť podporu alebo nás konštruktívnou kritikou posunúť ďalej.

Váš tím, Stolárstvo Jozef Orenič